FINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE RĘCZNEJ

Odsłony: 1013

   

    W dniu 17 marca w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu odbyły się turniej barażowy o awans do finału wojewódzkiego w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach uczestniczyła reprezentacja dziewcząt z PSP nr 5 w Nisku. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze i osiągnęła jeden z największych sukcesów sportowych w ostatnich latach, zajmując   V miejsce w województwie podkarpackim. W pierwszym spotkaniu turnieju po zaciętym i emocjonującym do końca meczu przegraliśmy z późniejszym triumfatorem zawodów PSP w Besku 7 – 10. Drugi mecz to znakomita od początku do końca gra naszych dziewcząt  i pewne zwycięstwo nad PSP nr 1 Pruchnik 10 – 3.

Drużyna wystąpiła w następującym składzie:

DZIEWCZĘTA

Dąbek Agnieszka, Juda Wiktoria, Kaput Wiktoria, Schiffer Nadia, Siek Natalia, Strzelecka Karolina, Tęcza Kamila, Wilk Kornelia, Śnios Natalia, Lewkowicz Amelia, Spólnik Wiktoria, Maślach Gabriela, Troczyńska Maria.

Opiekun: Piotr Warchoł

SPORT 2016/2017