Nagrody dla naszych gimnazjalistek

Odsłony: 783

  

21 marca 2017r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej miało miejsce rozstrzygnięcie VI edycji konkursu fotograficznego "Poprawiam rzeczywistość". Prace fotograficzne miały prezentować możliwości programów graficznych w przetwarzaniu, retuszu oryginalnych zdjęć w ciekawy, plastyczny sposób. Konkurs adresowany był do uczniów gimnazjów okolicznych powiatów. Laureatkami konkursu zostały:

Natalia Szwedo kl. 3a - II miejsce

Agnieszka Miazga kl. 2a - III miejsce

Laura Sowińska kl.1a - wyróżnienie

                                                                                              Gratulujemy sukcesu !

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć nagrodzonych i wszystkich tych uczniów naszego gimnazjum, którzy wzięli udział w konkursie. Byli to: Piotr Cichoń kl.2a, Dominika Jagiełło kl.2a, Jakub Madej kl.1a, Natalia Kowal kl.1a, Anna Marciniec kl.1a, Magdalena Mierzwa kl.1a, Natalia Tereszko kl.1a, Weronika Chomicz kl.1b.

 

                                                                                                          Opiekun: Ewa Bajek