Konkurs Plastyczny „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” 

Odsłony: 2553

      Uczniowie naszej szkoły, pod opieką pani Ewy Bajek, wzięli udział w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Na początku marca odbyły się eliminacje miejsko-gminne, w których czworo naszych uczniów otrzymało nagrody i kwalifikacje do etapu powiatowego. Byli to: Patrycja Brzyska kl. 2a gim., Maksymilian Sokołowski kl. 1a gim.,  Ewa Szcząchór kl. 4b, Gabriela Pliszka kl. 6b.

     W Starostwie Powiatowym w Nisku odbyły się powiatowe eliminacje konkursu, w których uczennice Patrycja Brzyska i Ewa Szcząchór zostały zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego.

                                    Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

 Link do informacji o wynikach w Starostwie Powiatowym