Konkurs plastyczny- Bezpieczne wakacje 2017

Odsłony: 2634

       25 października 2017 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku odbyło się rozdanie nagród laureatom powiatowego etapu konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2017”. Nagrodzeni uczniowie z rąk I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nisku, Dariusza Szybiaka będą walczyć o nagrody w etapie wojewódzkim. Na etap powiatowy wpłynęło 105 prac ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.  Wśród laureatów są uczniowie naszej szkoły.

W grupie wiekowej 10-12 lat,  I miejsce zdobył Hubert Wnuk kl. 5b, III miejsce Jakub Świąder kl.5b.

W grupie wiekowej 13-15 lat, III miejsce zdobyła Patrycja Brzyska kl.3a gimnazjum.

         Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a zwycięzcom gratulujemy. Laureatom życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim.

Ewa Bajek               

link do strony z informacjami o konkursie z KPP w Nisku:

http://rni24.eu/znamy-laureatow-konkursu-plastycznego-bezpieczne-wakacje-2017/