VII Powiatowy Konkurs Wielkanocny - wyróżnienia dla naszych uczniów

Odsłony: 834

  

   29 kwietnia 2019r. w Zespole Szkół nr2 w Stalowej Woli, odbyło się uroczyste rozdanie nagród w VII Powiatowym Konkursie Wielkanocnym na najpiękniejszą pisankę lub stroik świąteczny. Na konkurs połączony z aukcją charytatywną wpłynęły prace z kilkunastu szkół powiatu niżańskiego i stalowowolskiego. Przychód z aukcji został przekazany na rzecz poparzonego, półtorarocznego chłopca z Krzeszowa. 12 uczniów naszej szkoły wykonało piękne prace na ten szczytny cel. Szczególne wyróżnienia w konkursie otrzymali Oliwia Fila kl. 6a i Maximilian Sokołowski kl. 3b gimnazjum. Gratulujemy wyróżnionym i dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie. Byli to również: Olivier Sokołowski 6a, Oliwia Witkowska 7b, Daniel Kida 7a, Dawid Maziarz 7a, Katarzyna Zalewska 7a, Gabriela Wciślik 7a, Daria Suwała 7a, Roksana Staniek 8a, Wiktoria Wach 8a, Kamil Syp 8a.

 Opiekun: Ewa Bajek