Home
Laureaci konkursów przedmiotowych 2012/2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 09 listopada 2012 19:43
  •  Ogólnopolski konkurs matematyczny "Kangur"

    wyróżnienia:
    Dagmara Czarnota z kl.1a, Sebastian Bajek z kl.1a, Tomasz Drygaś z kl.5a

  • Wojewódzki Konkurs Informatyczny "Nauka z komputerem" 2013

    III miejsce: Dagmara Czarnota z kl.1a, Kinga Bielak z kl.2c

    wyróżnienie: Wiktoria Jurkowska z kl.1a, Natalia Sroka z kl.1b

  •     Tytuł „Złoty Kwant” VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego „Poszukiwanie Talentów”

    Dagmara Czarnota z kl. Ia, Katarzyna Dąbek z kl. II a, Agnieszka Fiołna, Marcin Wójtwicz z kl. IIc i  Agnieszka Drygaś z kl. III a
  •     Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Poszukiwanie Talentów”
          finalista-  Dagmara Czarnota z kl. I a
  •    Konkurs przedmiotowy z j. angielskiego

     finaliści: Agnieszka Borowiec (3a), Agnieszka Drygaś (3a), Patryk Marchut (3a)
  •     Przedmiotowy konkurs historyczny
             finalista- Agnieszka Drygaś (kl.3a)
  •     Wojewódzki Konkurs na prezentację multimedialną na temat "Życie i działalność Janusza Korczaka"- kategoria- szkoły gimnazjalne zorganizowany przez Stowarzyszenie SZANSA w Birczy w ramach projektu "Z pasją idziemy przez życie". (więcej>>)

               I miejsce- Wiktoria Jurkowska kl.1a

              II miejsce- Dagmara Czarnota kl.1a

  •     Rejonowy Konkurs Recytatorski Szkół Gimnazjalnych.
        Do następnego etapu zakwalifikowała się Wiktoria Król z kl.2b

  • Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Łukasz Szpyra z kl.2b, Patryk Cebulak z kl.2c, Jakub Hubka z kl.2a

    etap gminny : I miejsce w gminie Nisko

    etap powiatowy: III miejsce w powiecie niżańskim



  •     Udział w rejonowym konkursie przedmiotowym z j. polskiego- Kinga Borowiec

  •     Ogólnopolski konkurs "Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej
              Finalista- Kamil Kot
Zmieniony ( Niedziela, 23 czerwca 2013 21:34 )
 

B.Śnieżek