29 maja 2026 r. w Kolbuszowej odbył się Wojewódzki Czwórbój Lekkoatletyczny. W zawodach tych uczestniczyli chłopcy z naszej szkoły wygrywając wcześniej Powiatowy Czwórbój Lekkoatletyczny w Rudniku. Drużyna w składzie: Blicharz Kamil, Bis Jakub, Grzybowski Kacper, Kutyła Antoni, Markowicz Maksymilian, Sondej Dominik zajęli XIII miejsce. Podczas zawodów prowadzona była klasyfikacja indywidualna. Blicharz Kamil zajął VII miejsce. Gratulujemy osiągniętego wyniku i życzymy dalszych sukcesów sportowych.